Jan Kubiče

Moje weemee

Jmenuji se Jan Kubiče a v současné době studuji obor Právo a podnikání na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Svůj volný čas trávím čtením převážně sci-fi, nebo fantasy literatury, sledováním filmů, hraním PC her, nebo vytvářením webových stránek.
Také rád pěstuji bonsaje, nebo se o to spíš pokouším.
Webdesign se stal mým koníčkem, ale profesionálně bych se mu věnovat nechtěl. Nejraději vymýšlím různě užitečná "udělátka".
Více v sekci webdesign.

Pěstitel - fajnšmekr - amatér

Nedávno jsem si našel nového koníčka – pěstování nejenom bonsají. Začalo to docela nevinně: hrozně se mi líbilo v Řecku a rád vzpomínám na čas strávený na jeho ostrovech. Aby se mi lépe vzpomínalo, tak jsem se rozhodl pořídit si olivovník, ale ukázalo se, že poptávka po olivovnících v ČR není až tak dramatická a tomu samozřejmě odpovídala nabídka. Nakonec se mi podařilo jeden sehnat a stal jsem se pěstitelem. Brzy se mi podařilo mojí „sbírku“ podstatně rozšířit a začal jsem pěstovat i jiné rostliny, které mi připadají něčím zajímavé.

Zábavné je, že kdykoliv se zmíním, že něco pěstuji, každého napadá jenom jediná rostlina :) (která mě nepříjde až tak zajímavá)

Webdesign

Když jsem se začal pohybovat na internetu, tak jsem nejednou zatoužil mít na něm také svou vlastní stránku.

V roce 2004 jsem si tento sen splnil - pomocí FrontPage jsem si vytvořil svůj první web. Nutno říci, že nevypadal tak, jak jsem si ho představoval. Tak jsem to samozřejmě nemohl nechat a začal jsem zjišťovat, jak by šel web vylepšit a zkrášlit. Tak začala moje dlouhá k webdesignu.

Postupem času jsem samozřejmě opustil WYSIWYG editory a začal se učit zdrojový kód.

Životopis

Já u moře

Vzdělání:
2005 - 2011 Gymnázium na Vítězné pláni
2011 - ? Obor Právo a podnikání na VŠE

Jazyky:
Angličtina, Španělština

Znalosti a dovednosti:
Programování v PHP, kódování v HTML a CSS, práce s MySQL
Základy webové grafiky